תודה שרכשת תכשיטים בזיפ זיפ – תכשיטי איכות!

יש להוריד, להדפיס ולמלא קובץ זה כדי להשלים את הליך החלפת/ החזרת התכשיטים.

מדיניות החלפת המוצרים שקנית באתר והחזרים כספיים:
החלפת התכשיטים בזיפ זיפ תתאפשר עד 14 יום מרגע קבלת המוצר ובהצגת אישור ההזמנה ובתנאי שלא נעשה שימוש בתכשיט.

ההחלפה היא בתנאי שלא נעשה שום שימוש בתכשיט ושלא הוסרה ממנו התווית. כמו כן, ההחזרה תתאפשר רק לאחר קבלת צילום של התכשיטים ומצב תקינותם בוואטסאפ – 050-7199-050 או במייל zip2zipjewelry@gmail.com ועל התכשיט בהחזרתו להיות באריזה המקורית שקיבלת עם התכשיט ובתוך שקית הוואקום שלו.

שקית הוואקום שמצורפת לכל תכשיט נועדה בכדי לשמור על איכות התכשיטים לאחר קבלתם, ולכן במידה ובחרת להחזיר, יש להכניס את התכשיט כולו לשקית הוואקום ולסגור היטב כדי שהאיכות לא תיפגע.

חשוב: במידה ואינך יכולה להדפיס קובץ זה יש לצרף במקום, לצורך זיהוי, לחבילה אותה אתם מחזירים דף עם מספר הזמנה, על שם מי בוצעה ההזמנה, כתובת, נייד וסיבת ההחזרה.


ההחלפה/החזרה יכולה להתבצע ב3 אופנים:

1. דואר רשום מהיר – החזרת התכשיטים דרך הדואר לכתובת המשרדים ברח’ אילת 75 עיר חולון. במידה ומעוניינים להחליף השליחה של התכשיטים החדשים תתבצע גם מצידנו דרך דואר רשום מהיר ולא תגבה מהלקוח עלות משלוח. יש לצרף בתוך המעטפה קובץ זה כשהוא מכיל בתוכו את בקשתך.

2. הגעה עצמית למשרדים בחולון בתיאום מראש. תיאום עם 050-7199-050 או 058-555-5503 (יש להגיע עם קובץ זה  ולמלא אותו)

3. שליח עד הבית – השליח נותן ולוקח מבית הלקוחה את הפריטים אותם תרצה להחליף ומנוסר לה במקום את התכשיטים החדשים (עלות 70ש”ח)* במסירת התכשיטים לשליח מומלץ להשתמש בשקית המשלוח החדשה אשר התקבלה. גם להחלפה עם שליח עד הבית יש למלא קובץ זה ולמסור יחד עם התכשיטים.

– אין החלפה ו/או החזרה על עגילים, טבעות, צמידים שרשראות ושעונים אשר במחירם פחות מ49 שקלים ו/או שנרכשו דרך קטגוריית עד 49 ש”ח.

בכפוף לחוק הגנת הצרכן, החזר כספי על הרכישה יינתן עד 14 ימי עסקים ובמקרה שהוחלט על ביטול העסקה (החזרת כל מוצרי הרכישה), התשלום יוחזר ללקוח בקיזוז דמי המשלוח ששולמו על שליחת הפריטים או במידה ולא שולמו דמי משלוח יגבו דמי ביטול בסך 5% מסכום העסקה או מערך השירות הכולל, או 20 ₪, לפי הנמוך.


כתובת למשלוח:
זיפ זיפ תכשיטי איכות – נועה איתן

רחוב אילת 75,

עיר חולון 5851002

נייד 050-7199050


*במידה ומוצר נמצא פגום בעת קבלתו ויש הוכחת קבלה לכך בטווח של 2 ימים מיום קבלנו ועד ידיעתינו ע”י הלקוחה, במידה ותבחר בשליח עד הבית השירות יינתן בעלות מוזלת של 35 ש”ח. יש למסור צילום לקבלת ההנחה.


*מחיר משלוח רגיל הינו 35 ש”ח, שליחות כפולה (לבית הלקוח ובחזרה) כשמה כן היא ומחירה 70 ש”ח. בין אם התקבל הטבת “משלוח חינם”/ “משלוח מוזל” או לא במועד ביצוע ההזמנה הראשונה הסכום שנדרש לשם הוצאת שליח חדש יהיה בהתאם לכל הנאמר לעיל ובהתאם למדיניות האתר ובכפוף לתקנון.