תודה שרכשת תכשיטים בזיפ זיפ – תכשיטי איכות!

יש להוריד, להדפיס ולמלא קובץ זה כדי להשלים את הליך החלפת/ החזרת התכשיטים.

מדיניות החלפת המוצרים שקנית באתר והחזרים כספיים:
החלפת התכשיטים בזיפ זיפ תתאפשר עד 14 יום מרגע קבלת המוצר ובהצגת אישור ההזמנה ובתנאי שלא נעשה שימוש בתכשיט.

ההחלפה היא בתנאי שלא נעשה שום שימוש בתכשיט ושלא הוסרה ממנו התווית. כמו כן, ההחזרה תתאפשר רק לאחר קבלת צילום של התכשיטים ומצב תקינותם בוואטסאפ – 050-7199-050 או במייל info@zipzip.co.il ועל התכשיט בהחזרתו להיות באריזה המקורית שקיבלת עם התכשיט ובתוך שקית הוואקום שלו.

שקית הוואקום שמצורפת לכל תכשיט נועדה בכדי לשמור על איכות התכשיטים לאחר קבלתם, ולכן במידה ובחרת להחזיר, יש להכניס את התכשיט כולו לשקית הוואקום ולסגור היטב כדי שהאיכות לא תיפגע.

חשוב: במידה ואינך יכולה להדפיס קובץ זה יש לצרף במקום, לצורך זיהוי, לחבילה אותה אתם מחזירים דף עם מספר הזמנה, על שם מי בוצעה ההזמנה, כתובת, נייד וסיבת ההחזרה.


ההחלפה/החזרה יכולה להתבצע ב2 אופנים:

1. דואר רשום מהיר – החזרת התכשיטים דרך הדואר לכתובת המשרדים ברח’ אילת 75 עיר חולון. במידה ומעוניינים להחליף השליחה של התכשיטים החדשים תתבצע גם מצידנו דרך דואר רשום מהיר ולא תגבה מהלקוח עלות משלוח. יש לצרף בתוך המעטפה קובץ זה כשהוא מכיל בתוכו את בקשתך.

2. הגעה עצמית למשרדים בחולון בתיאום מראש. תיאום עם 050-7199-050 או 058-555-5503 (יש להגיע עם קובץ זה  ולמלא אותו)

– אין החלפה ו/או החזרה על עגילים, טבעות, צמידים שרשראות ושעונים אשר במחירם פחות מ49 שקלים ו/או שנרכשו דרך קטגוריית עד 49 ש”ח.

בכפוף לחוק הגנת הצרכן, החזר כספי על הרכישה יינתן עד 14 ימים ובמקרה שהוחלט על ביטול העסקה (החזרת כל מוצרי הרכישה), התשלום יוחזר ללקוח בקיזוז דמי המשלוח ששולמו על שליחת הפריטים ויגבו דמי ביטול בסך 5% מסכום העסקה או מערך השירות הכולל, או 20 ₪, לפי הנמוך.

למען הסר ספק – דמי משלוח (כולל תוספת מזומן לשליח) מקוזזים בעת ביצוע ההחזר הכספי.

לא ניתן לבטל משלוח של “מזומן לשליח” לאחר שיצא להפצה.

במקרה בו יצא משלוח של תשלום במזומן לשליח והלקוחה החליטה על ביטול המשלוח לאחר יציאתו ולפני קבלתו תוכל הלקוחה לסרב לקבל את המשלוח במעמד המסירה אך תצטרך לשלם לשליח כשיגיע 35 שקלים עקב הביטול. 


כתובת למשלוח:
זיפ זיפ תכשיטי איכות – נועה איתן

רחוב אילת 75,

עיר חולון 5851002

נייד 050-7199050